Допомога та інформація
Товарів на сайті:  48019   Продавців на сайті:  419  
Інформація
Untitled Document
Як це все працює?
Все пізнається в порівнянні
Bazar.te.ua є структурованим каталогом з пошуком, який дозволяє швидко знайти необхідний товар з можливістю фільтрації по мікрорайонах міста, а також вибором оптимальної ціни. Продавці самостійно виставляють свої товари і слідкують за актуальністю наведеної інформації. Розміщення інформації є платною послугою детальніше дивіться будь ласка тарифи. Для розміщення інформації Вам необхідно пройти процедуру реєстрації. Після процедури реєстрації і проплати згідно наведених тарифів адміністрація дає допуск до розміщення інформації про товари продавця з повідомленням на Вашу електрону адресу або по телефону.
Увага !!! ПРОДАВЦЯМ , Вам надаються місця і оплачуєте Ви за кількість місць на певний період , тобто якщо Ви продали свої товари , а термін Ваш не закінчився , Ви можете виставити нові товари на місце проданих . Так само із зміною ціни Ви можете швидко відреагувати і внести корективи.

Інструктаж для продавців які хочуть зареєструватись

Для того , щоб зареєструватись в каталозі необхідно перейти на сторінку реєстрація скориставшись однойменною ссилкою. На сторінці реєстрації Ви побачите поля для заповнення , поля які відмічені зірочками є обов’язковими для заповнення.

* Логін – імя-ідентифікатор в Інтернет-каталозі www.bazar.te.ua дає доступ до Вашої особистої сторінки , складається з 4 і більше латинських символів .
* Пароль – разом із «Логін» дає доступ до Вашої особистої сторінки , складається з 4 і більше латинських символів.
* Назва фірми – Назва фірми , підприємства чи прізвище підприємця
* Адреса – місце знаходження виставленого товару де можна його безпосередньо придбати.
* Телефон – номер телефона людини , яка безпосередньо займається продажами
* E-mail – електронна адреса , якщо є.
* www – сайт фірми , якщо є.
* Карта проїзду – графічне зображення частини міста із вказанням загальновідомих орієнтирів , можна зробити самим і завантажити за допомогою кнопки „Обзор”
* Регіон – в якому мікрорайоні знаходиться торгова точка
* Кредит – чи можливий продаж товару в кредит , Y - так, N - ні
* Доставка – чи можлива доставка помісту Y - так, N - ні
Після внесення цієї інформації натискаємо кнопку „Добавити”

Інформація про Вашу фірму буде додана до бази але додавати товари і свої прайси Ви зможете тільки після розблокування адміністрацією Вашої сторінки.
Для того щоб отримати доступ до своєї сторінки необхідно справа внести свій Логін і пароль. При правильно ведених цих полях Ви перейдете на свою сторінку Де побачите „Меню фірми”
* Редагувати дані – Можливість змінити дані про свою фірму: наприклад , адресу при переїзді
* Додати товар – Відомості про товар , що продається: назва товару,опис товару(характеристики) , ціна товару , фото товару має бути в форматі JPEG і розміром не більше , як 5 кБ , гарантія , якщо необхідна , категорія до якої відноситься товар.
* Редагувати товар – зміна відомостей про товар, для цтого необхідно вибрати який товар хочете редагувати і натиснути кнопку «редагувати»
* Видалити товар - повністю видаляє інформацію про ваш товар з бази
* Видалити всі товари – ефективно при роботі з прайсами коли старі позиції необхідно забрати , а нові добавити.
* Завантаження с прайсу – Завантаження прайсів продавця. Сюди входить „Назва товару” , „Ціна гуртова” , „Ціна роздрібна”

Швидкий перехід до категорії

Головні категорії
Відпочинок
Краса і здоровя
Медицина
Нерухомість
Послуги
Преса
Товари
Туризм