Фонд «Оберіг»
Товарів:  48019   Продавців:  419  
Продавець:  Фонд «Оберіг»
НазваФонд «Оберіг»
РегіонТернопільська обл.
Адреса
Карта проїздуВідсутня
E-mail
WWW
Телефон
Опис

 

Кожен турист чи мандрівник, що мандрує Україною і Тернопільською областю зокрема, безумовно бачить туристичне багатство нашого краю і бачить в якому стані знаходиться наша історико-культурна спадщина.

Старовинні замки, палаци та храми, що віками відігравали провідну роль в обороні нашого краю, зараз знаходяться в занедбаному стані і волають про допомогу. Через відсутнє фінансування, заповідники Тернопільщини роблять тільки невелику частину запланованого, в основному власними силами.

При незначній державній підтримці та відсутності підтримки органами місцевого самоврядування. Кожен, хто має змогу та бажання допомогти у цій справі, має можливість зробити свій внесок у збереження замків та фортець Тернопільської області.

Національним заповідником «Замки Тернопілля» створений Фонд культурної спадщини «Оберіг», і всі, кому небайдужий історико-культурний спадок краю, можуть допомогти перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок Фонду. Кожна гривня – це ваша особиста цеглинка у збереження замків Тернопілля!

Фонд культурної спадщини «Оберіг» Код 36446157 Р/р 26001060502083 МТО 338783 Тернопільська філія КБ «Приватбанк»

 

КредитНі
ДоставкаНі
Товари та послуги, які пропонує фірмаТовари та послуги Фонд «Оберіг»
Роздрукувати купон знижки
(тільки для зарестрованих користувачів)
Швидкий перехід до категорії

Регіони
Аляска
Березовиця
Дружба
Канада
Кемпінг
Новий світ
Промисловий
Ринок
Сонячний
Східний
Тернопільська обл.
Тернопільський р-н.
Центр